top of page

Realizace červen 2022

Novinky

01.jpg

Zahajujeme realizaci interiéru v developerském projektu na Smíchově. Základ bytu od deveopera byl již ve vyšším standardu, proto jsme navázali a jednoduchou linkou pokračujeme v krásné atmosféře Smíchovské NEchaty.

Realizace červen 2022

3.jpg

V červnu jsme zahájili kompletní rekonstrukci malého bytu cca 20 let starého bytového domu. Součástí nového interiéru je i kompletní rekonstrukce celého bytu, od bourání příček, nové elektriky, koupelny až po veškeré povrchy. 

Realizace březen 2022

A.jpg

Začínáme realizaci projektu Tři kameny, interiér navazuje na stávající zrekonstruovaný činžovní dům na pražské Letné. Součástí realizace jsou jak stavební práce na nových koupelnách a úpravě rozvodů vycházející z navržených úprav, tak kompletní dodání nábytku na míru, kamenných výrobků a kovářských prvků.

Realizace únor 2022

hlavni prostor_2.jpg

V únoru se začal realizovat projekt Hnízdo ve městě, který zahrnuje kompletní rekonstrukci bytu ve starém činžovním dome. Byt je v původním stavu, a proto bylo potřeba udělat kompletní rekonstrukci. Z původního se bohužel nepodařilo nic zachovat, ale náš zájem zachovat genius loci místa a domu byl velký. Proto jsme použili materiály jako terraco, dubové parkety, lakované dveře, podařilo se i přesvědčit investora na dřevěné okna ze strany interiéru. 

NOVÉ VIDEO Z NAŠICH REALIZACÍ

video.jpg

Natočili jsme krátké video z našich realizací a aktualizujeme webové stránky, abychom lépe popsali hlavní smysl naší práce.

Reportáž v České televizi

Sama doma.jpg

Dostala jsem pozvání do České televize, do pořadu Sama doma, pohovořit na téma Trendy 2021. Já sama si myslím, že trendy je nebýt trendy, tak zde si můžete poslechnout, jak to všechno je. Spustit video.

Archilovers - Best Project 2020

AL_best_2020x2.png

Archilovers je sdílená platforma pro prezentaci architektury a designu. Každoročně se zde nahraje zhruba 50tisích projektů vytvořených profesionály z celého světa a je vybráno 1000 nejlepších projektů s označením Best Project.  Je nám ctí, že oba naše loňské projekty byly sledovateli velice oblíbené a dostaly se do tohoto výběru Best Project 2020. 

004bytMichle_fotoKubicekStudio_web.jpg
Iva_Hajkova_Byt_Jeseniova_BoysPlayNice_0

Reportáž v České televizi

Pořad Polopatě - vítěžný interiér

Novináři ve své kategorii vybrali naši realizaci jako nejlepší interiérový design za rok 2019 napříč všemi přihlášenými interiéry z ČR a SR. Česká televize natočila reportáž přímo z místa realizace.

INTERIÉR ROKU 2019

Interier roku 2019.jpg

Vítěz v kategorie CENA NOVINÁŘŮ. S velkou radostí oznamujeme, že naše realizace bytu Lehký vánek z exotiky byl vybrán mezi všemi přihlášenými interiéry v ČR i SR dle novinářů jako nejlepší interiérový design za rok 2019.

big see.jpg

BigSEE Interior Design Award 2020

INTERIÉR ROKU 2016

Interier roku 2016.jpg

Realizace developerského bytu byla vybrána mezi 3 nejlepší interiéry novostaveb v roce 2016!

bottom of page