Realizace březen 2022

A.jpg

Připravujeme realizaci projektu Tři kameny. Součástí realizace jsou jak stavební práce na nových koupelnách a úpravě rozvodů vycházející z navržených úprav, tak kompletní dodání nábytku na míru, kamenných výrobků a kovářských prvků.

NOVÉ VIDEO Z NAŠICH REALIZACÍ

video.jpg

Natočili jsme krátké video z našich realizací a aktualizujeme webové stránky, abychom lépe popsali hlavní smysl naší práce.

Reportáž v České televizi

Sama doma.jpg

Dostala jsem pozvání do České televize, do pořadu Sama doma, pohovořit na téma Trendy 2021. Já sama si myslím, že trendy je nebýt trendy, tak zde si můžete poslechnout, jak to všechno je. Spustit video.

Archilovers - Best Project 2020

AL_best_2020x2.png

Archilovers je sdílená platforma pro prezentaci architektury a designu. Každoročně se zde nahraje zhruba 50tisích projektů vytvořených profesionály z celého světa a je vybráno 1000 nejlepších projektů s označením Best Project.  Je nám ctí, že oba naše loňské projekty byly sledovateli velice oblíbené a dostaly se do tohoto výběru Best Project 2020. 

004bytMichle_fotoKubicekStudio_web.jpg
Iva_Hajkova_Byt_Jeseniova_BoysPlayNice_0

Reportáž v České televizi

Pořad Polopatě - vítěžný interiér

Novináři ve své kategorii vybrali naši realizaci jako nejlepší interiérový design za rok 2019 napříč všemi přihlášenými interiéry z ČR a SR. Česká televize natočila reportáž přímo z místa realizace.

INTERIÉR ROKU 2019

Interier roku 2019.jpg

Vítěz v kategorie CENA NOVINÁŘŮ. S velkou radostí oznamujeme, že naše realizace bytu Lehký vánek z exotiky byl vybrán mezi všemi přihlášenými interiéry v ČR i SR dle novinářů jako nejlepší interiérový design za rok 2019.

big see.jpg

BigSEE Interior Design Award 2020

INTERIÉR ROKU 2016

Interier roku 2016.jpg

Realizace developerského bytu byla vybrána mezi 3 nejlepší interiéry novostaveb v roce 2016!