Ing. Iva Hájková

Jsem bytový designer / interiérový architekt na volné noze. Navrhuji a realizuji interiéry. Ačkoliv mám střední i vysokou školu v oboru stavebnictví, několik let jsem pracovala v obchodních odděleních velkých firem a korporacích. Navrhování interiérů jsem se věnovala jako svému koníčku.

 

Zásadní změna přišla v roce 2013, když jsem se rozhodla, že v životě chci za práci to, co mě baví. Doplnila jsem si své technické vzdělání a vystudovala dvouleté studium navrhování interiérů. Od té doby dělám to, co mě baví.

 

Vystudovala jsem v letech 2000-2005 ČVUT fakultu Stavební. V letech 2011-2013 jsme absolvovala dlouhodobý kurz Design školy Praha - obor Interiérový design.

Jaký je můj styl?

Jako můj život. Jednoduchý, funkční a promyšlený, přesto spontánní, hravý a domácký. Můj oblíbený styl je můj, ale mou prací je najít společně s Vámi ten Váš. Ten, ve kterém budete spokojeni dnes i za několik let, ten, který Vás potěší, když do něj vstoupíte a bude Vám v něm dobře.


Při své práci používám moderní trendy, materiály a věci prověřené časem, včetně Vašich oblíbených kousků, které Vám přirostly k srdci a nechcete se jich zbavit. Vybírám to nejlepší z malých designových obchodů, antiků a nadnárodních řetězců.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© 2017 Ing. Iva Hájková | Bytový designer - návrhy a realizace interiérů s duší.