top of page

Služby

Navrhuji krásné a nadčasové interiéry. Řídím jejich realizaci a celý proces od výběru dodavatelů až po dokončení. Vždy stojím na Vaší straně.

Každý návrh interiéru je specifický a vzniká pro Vás na míru. Společně budeme postupovat v navazujících fázích. Protože jen tak dojdeme výsledku, který chcete: krásný interiér bytu nebo domu, kde budete rádi a s radostí bydlet.

 


Proč si vybrat právě mne

Váš interiér nejen kvalitně navrhnu, ale především dotáhnu do precizní realizace. Jde mi o detail, stejně jako o celek. Moje práce nekončí skicami a vizualizacemi, ale tím, že si v perfektní kuchyni uvaříte večeři. Nebo se v obývacím pokoji natáhnete po náročném dni na pohovku. Každý detail v interiéru bude sedět. Budete mít promyšlený a nadčasový interiér, kde se Vám bude dobře bydlet.

 

Jak spolu budeme pracovat

Každý vztah přináší odpovědnost. Proto já a mí kolegové převezmeme návrh a řízení Vašeho interiéru. Budeme Vaší zárukou, že věci jdou tak, jak mají. V čase i stanoveném rozpočtu. Dostanete ode mě jasné a pravdivé informace. Naše spolupráce Vám dá jistotu, že návrh interiéru dopadne tak, jak si přejete. Mám stavební vzdělání, zkušenosti s řízením týmu, ale především: ráda a s láskou navrhuji krásné interiéry.

bottom of page