top of page

Služby

Navrhujeme krásné a nadčasové interiéry, každý s vlastním příběhem. Řídíme jejich realizaci a celý proces od výběru dodavatelů až po dokončení. Vždy stojíme na Vaší straně. Máme kolem sebe spolehlivou partu odzkoušených dodavatelů a dopředu víme s čím můžeme počítat. Jsme zvyklí i na překvapení, ale víme dopředu kde jsou a proto je očekáváme s maximální přípravou.

Každý návrh interiéru je specifický a vzniká pro Vás na míru. Společně budeme postupovat v navazujících fázích. Protože jen tak dojdeme výsledku, který chcete: krásný interiér bytu nebo domu, kde budete rádi a s radostí bydlet.

 


Proč si vybrat právě nás

Váš interiér nejen kvalitně navrhneme, ale především dotáhneme do precizní realizace a všech vymyšlených detailů. Jde nám o detail, stejně jako o celek. Naše práce nekončí skicami a vizualizacemi, ale tím, že si v perfektní kuchyni uvaříte večeři. Nebo se v obývacím pokoji natáhnete po náročném dni na pohovku. Každý detail v interiéru bude sedět. Budete mít promyšlený a nadčasový interiér, kde se Vám bude dobře bydlet.

Jak spolu budeme pracovat

Každý vztah přináší odpovědnost. Proto já a mé kolegyně převezmeme návrh a řízení Vašeho interiéru. Budeme Vaší zárukou, že věci jdou tak, jak mají. V čase i stanoveném rozpočtu. Dostanete od nás jasné a pravdivé informace. Naše spolupráce Vám dá jistotu, že návrh interiéru dopadne tak, jak si přejete. Máme stavební vzdělání, zkušenosti s řízením týmu, ale především: rády a s láskou navrhujeme krásné interiéry.

Kolik vše bude stát

Každý interiér si žádá vlastní zamyšlení nad stráveným časem z naší strany. Proto se neváhejte ptát a zjistit, na kolik by Vás spolupráce vyšla. Věříme, že finance vložené do spolupráce Vám přinesou nejen krásný interiér, ale také klid na duši při celé jeho realizaci.

bottom of page