Iva Hájková Studio

Iva Hajkova Studio se zabývá návrhy a realizacemi interiérů, převážně rezidenčních. Studio se zaměřuje na návrhy kompletních bytů a interiérů rodinných domů s návazností na samotnou realizaci návrhu.

Iva Hajkova Studio poskytuje vysoce individuální a osobní přístup, což vede k vytvoření ojedinělé atmosféry. Jsme zaměřeni na klienty v oblasti interiérového designu s vášní pro psychologii prostoru a dobré bydlení. Projekty jsou zpracovávány ve velkém detailu, převážně řešeny individuálními návrhy pro daný prostor. Díky úzké spolupráci s vybranými dodavateli, si může studio dovolit převážnou část projektu řešit na míru atypickými prvky.

Hlavním tématem tvořeného bytového designu je propojení racionálních a emočních kvalit. Cílem studia je do každé realizace dostat příběh klienta, propojit lokalitu, dům i byt do tepajícího celku.

Iva Hájková je bytový designer. Vystudovala ČVUT fakultu Stavební, poté absolvovala interiérový design na Design škole Praha. Iva Hájková Studio založila v roce 2013. 

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon

© 2021 Ing. Iva Hájková | Bytový designer - návrhy a realizace interiérů s duší.